OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Morty

14 lipca 2020

Są takie psy, dla których nie ma nic ważniejszego, niż człowiek. Nie ma znaczenia spacer, inne zwierzęta, czy pyszne jedzenie. Liczy się tylko dobry człowiek, który podaruje odrobinę ciepłych słów i przytuli. On tylko tyle potrzebował, by pokochać naszych wolontariuszy. Pies z Radys… Trafił, jako płochliwy i nieadopcyjny, którego nikt nie chciał. 2 dni wystarczyły, by odkryć, jakie wielkie ma serduszko. Wystarczyło powiedzieć kilka ciepłych słów i pogłaskać. Należy mu się najlepszy domek pod słońcem. Pełen miłości i dobroci. Taki, w którym Morty będzie członkiem rodziny. Przejechał do nas 600 km, byśmy mieli okazje pokazać mu, jaki świat jest piękny. Czy ktoś go pokocha? Czy otworzy dla niego swoje serce?

płeć: samiec
wiek: około 4 lata

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 15 kg

Kontakt: 692-877-699

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ