OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Maja

18 kwietnia 2021

Wspaniała, 7-miesięczna koteczka szuka kochającego domku! Majeczka jest bardzo towarzyska i miziasta. Potrzebuje jednak troszkę czasu,  by całkowicie się przekonać do człowieka, ponieważ wiele już przeszła w swoim życiu.

Szukamy domu niewychodzącego, z osiatkowanymi oknami.

Kontakt w sprawie adopcji: 518658154, 692877699 (Prosimy kontaktować się między 8, a 16. Gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy napisać smsa „adopcja Majki, oddzwonimy w wolnej chwili.)

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2020 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/