OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Miki

26 października 2020
O czym myśli pies w schroniskowym kojcu? O czym myśli pies, który całe życie chodzi wybrakowany? Czy marzy o własnym domu? Co ostatecznie ma zrobić, kiedy przez niewielkie szpary krat powiewa zimny wiatr? Nie znamy drugiego psa tak wdzięcznego, jak Miki… Nie wiemy już, jak mamy prosić, jak mam błagać o dom w jego imieniu… Nie wiemy, jak mamy poskładać serce złamane na milion kawałków… Noce coraz chłodniejsze, w kolejnym tygodniu temperatura ma spaść do -13 stopni 😞 Miki to pies anioł na trzech łapach… Nadrabia za to sercem i niewyobrażalną miłością! Przysięgamy, że nie kłamiemy, bo tak opisuje go wolontariuszka, która zna go już prawie 5 lat… Poznała go już zanim trafił do schroniska. I już wtedy wiedziała, że to wspaniały pies o sercu wielkim, jak ocean.
Miki w człowieku widzi oparcie i rodzinę, której nigdy nie miał. Czy i jemu uda się znaleźć dom przed mrozami? Dzisiaj już nie prosimy, my razem z Mikim błagamy o dom…
Telefon w sprawie adopcji: 604-454-166

płeć: samiec
wiek: ur. ok. 2013 r.

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 15 kg


Kontakt: 604-454-166

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Mikiego” a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualnym opiekunem Mikiego jest P. Edyta i Ewa Kaczmarczyk z Kubusiem i Lolusiem, dziękujemy! 😊

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/