OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Keri

27 kwietnia 2021

Keri to bardzo sympatyczna, pełna miłości do człowieka koteczka. Potrzebuje jednak czasu i cierpliwości, by całkowicie zaklimatyzować się w nowym domu. Nowy opiekun musi być świadomy, że kicia może przez kilka dni siedzieć zestresowana np. pod łóżkiem i wtedy po prostu potrzebuje spokoju. Jest młodziutka, ma ok. roku. Szukamy odpowiedzialnego domu ! Obowiązuje wizyta przed/po adopcyjna oraz osiatkowanie okien w przypadku mieszkania w bloku.

Kontakt w sprawie adopcji: 518658154, 692877699 (Prosimy kontaktować się między 8, a 16. Gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy napisać smsa „adopcja Keri”, oddzwonimy w wolnej chwili.)

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2020 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/