OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Hapsiu

12 lutego 2021

Kundel bury z wiejskiej dziury- to zdanie idealnie opisuje poprzednie „życie” Hapsia. 3 lata w samotności, 3 lata z łańcuchem obwiązanym wokół szyi, 3 lata niezauważony przez nikogo, szczelnie zamknięty w brudnym kojcu na jednej z „tradycyjnych ” polskich wsi, 3 lata… tyle właśnie ma Hapsiu i właśnie został odpięty z łańcucha zaczynając nowe, lepsze życie z miską pełną jedzonka i osobami, dla których jest ważny. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko własnych ludzi, takich, którzy pokochają go najmocniej na świecie i będą o niego dbać, a on odwdzięczy się merdającym ogonkiem, mnóstwem buziaków i miłością zawsze i pomimo wszystko. Świetnie dogaduje się z innymi psami.

Kontakt w sprawie adopcji: 692877699 (Prosimy kontaktować się między 8, a 16)

płeć: samiec
wiek: ur. ok. 2018 r.

odrobaczenie: tak
szczepienia:wkrótce

kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: do 10 kg

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/