OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Puszek

12 lutego 2021

Jego właściciel trafił do szpitala, a on do schroniska. Czekał dzielnie, aż Pan po niego wróci. Wyczekiwał każdy dzień. Każdy dzień wyglądał zupełnie tak samo, ale nadzieja na powrót do normalności była dla niego tak duża, że on zupełnie się tym nie przejmował. Ale niestety los jest niesamowicie okrutny… Właściciel pieska umarł, a on utknął już w schronisku 🙁 Kolejny dramat człowieka i psa. Nawet nie wiedzieliśmy, jak piesek ma na imię, więc nazywaliśmy go dziadziuś. Bo to psi, spokojny staruszek bardzo pragnący kontaktu z człowiekiem. Wręcz można by powiedzieć, że jest niesamowicie nachalny w tej swojej miłości i chce być cały czas głaskany. Świetnie nadałby się do starszych ludzi, którzy mogliby mu podarować wiele czasu i miłości. Pięknie zachowuje czystość i grzecznie chodzi na smyczy. Dogaduje się również z innymi psami. Jest zdrowy, nawet ostatnio miał czyszczone ząbki 🙂 Czy ktoś pokocha Dziadziusia?

płeć: samiec
wiek: około  10 lat

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10-15  kg (z powodu nadwagi)


Kontakt: 692 877 699

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Dziadziuś” a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/