OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Demon

12 lutego 2021
Demon… jego imię ani trochę nie odzwierciedla jego duszy. To jeden z najbardziej łagodnych psów w schronisku, ale równocześnie najbardziej silny. To typowy amstaf – psia ciemajda, która nie wie, że waży 30 kg i próbuje na przykład wejść na kolana ! 😃 Potrzebuje doświadczonego opiekuna, lubiącego aktywny tryb życia, ponieważ Demon ma energii co nie miara. Raczej lubi inne psy, do człowieka nie wykazuje cienia agresji. Preferujemy rodzinę, która miała już kontakt z tą rasą. Już jeden taki pies został zniszczony przez człowieka, więc już nie chcemy popełnić takiego błędu. Demon ma ok. 5 lat, jest wykastrowany i wkrótce zostanie zaszczepiony. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie kochający dom.
Kontakt: 692877699 ( Prosimy, aby w sprawie adopcji kontaktować się między 8, a 16 )

płeć: samiec
wiek: ur.ok.2015r.
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 25 kg

Kontakt: 692-877-699,

Prosimy kontaktować się między 8, a 16. W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Demonka ” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/