OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Danielek

27 marca 2021

Danielek to malutki niecały 10-kilogramowy piesek, nie wiemy jednak czy w swoim życiu zaznał tyle ciepła na ile zasługuje… Psiak potrzebuje cierpliwego i spokojnego opiekun który pozwoli mu się poznać. Jak na razie Danielek nie wychodzi na dalekie spacery o wiele bardziej czuje się pewniej w pobliżu schroniska. Chłopczyk nie ma problemu z innymi psami czy kotami szuka spokojnego domu!

płeć: samiec
wiek:  około 6 lat

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 10 kg


Kontakt: 692 877 699

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Danielek” a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/