OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Ciapek

23 stycznia 2021
Czy zrobiłem coś nie tak, że nikt mnie nie chce? Ja, starszy dziadziuś (może nie taki stary, bo mam tylko 7 lat) z łapką na sercu obiecuje Ci miłość i szczęście, jeśli tylko zabierzesz mnie ze sobą do domku. Ślubuję Ci wierność i że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Oczekuje tego samego, bo nigdy nie chciałbym tutaj znowu mieszkać. Jest tutaj smutno i zimno. A ja tak niewiele potrzebuje do szczęścia. Tylko, żeby mnie ktoś pokochał. Bardzo lubię inne pieski. Za ludzi mogę oddać życie, bo tak bardzo ich kocham. Są dla mnie całym światem. Jestem grzeczny, radosny i dogadam się z każdym domownikiem…. Tylko daj mi Szansę.
Nazywam się Ciapek, mam 7 lat, jestem odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany (cokolwiek to znaczy).
Jeśli Ci się spodobałem, to możesz zadzwonić – 692877699

płeć: samiec
wiek: około 7 lat

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 7-10  kg


Kontakt: 692 877 699

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Ciapek” a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/