OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Azorek

9 maja 2021

Azorek czyli? Chodząca miłość na czterech łapach! Całe życie spędził na uwięzi a od ciężkiego łańcucha uwolniła go sprzedaż domu… Cudowny psiak zasługujący na równie cudowny dom! Chłopak uwielbia wspólnie spędzony czas jak i pieszczochy! Kocha się przytulać a co dopiero głaskać, dzisiaj po 3 latach poczuł że żyje tak jak na psa przystało. To prawdziwego szczęścia brakuje jednak jeszcze tylko domu… Azorek dobrze dogaduje się z innymi psami, kocha ludzi, ma około 3 lata i sięga do kolana.

płeć: samiec
wiek: około 3 lata
odrobaczenie: tak
kastracja: tak
szczepienia: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 15 kg

Kontakt: 692-877-699

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Azorek” a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/