OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Gucio

29 listopada 2020

Ludzie nie chcą adoptować brzydkich psów… Ale czy Gucio jest brzydki? Tyle tutaj mówi się o dobrym sercu, tyle razy prosimy aby nie patrzeć na wygląd tylko na to jak bardzo ten pies pragnie cię pokochać. Mimo to telefon milczy w sprawie adopcji naszych rezydentów… One nie chcą siedzieć tu wieczność jednak właśnie tak się dzieje. Jeśli nikt nie wypatrzy cię wśród krat w pierwszych tygodniach to szanse na znalezienie domu są przeliczone… Gucio- Szczeniak który z powodu braku odpowiedzialności ludzkiej stał się towarem wystawionym na OLX… Tak właśnie proszę państwa traktowane są żywe zwierzęta. Przerzucane z rąk do rąk a na końcu niewychowane już dorosłe „szczeniaki” trafiają do schroniska. Gutek nie jest zły, uwielbia kontakt z człowiekiem, potrafi podstawowe komendy, świetnie komunikuje się na spacerze i chodzi na smyczy. W domu potrzebuje jednak wyznaczonych zasad, kiedy tylko zrozumie jak porozumieć się nowym opiekunem stanie się cudownym przyjacielem na lata! Gucio uwielbia uczyć się nowych rzeczy, w domu napewno dogadał by się z suczką jego rozmiarów jednak nie znamy reakcji na inne samce 😁 Ma 2 lata i waży około 30 kg. Czy uda mu się znaleźć jeszcze dom?

płeć: samiec
wiek: około 2 lata

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 20 kg

Kontakt: 692-877-699

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Gucio” a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualnym opiekunem Gucia jest P. Dominika, dziękujemy! 🙂

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz  się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/