OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Georgie

16 marca 2021

Wiecznie uśmiechnięty, wiecznie szczęśliwy i niezwykle sympatyczny Georgie szuka domu! Domu wyjątkowego jak na psiego aniołka przystało❤️ Obok jego kojca nie da się przejść obojętnie a co dopiero bez uśmiechu na twarzy! Chłopak uwielbia spacery, kontakt z człowiekiem, dogaduje się z innymi psami, z kotami i dziećmi również nie będzie problemu. Jednym słowem CUDNY pies! W nowej rodzinie odda całe swoje serce i napewno doda wiele radości ❤️ Georgi ma około 5 lat, waży trochę ponad 10kg.

płeć: samiec
wiek: ur. ok. 2012 r.
odrobaczenie: tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699, 784832812

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja George”, a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/