OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Sabrina

5 maja 2021

Sabrinka to cudowna kotka która trafiła do nas wraz z swoimi dziećmi. Dziewczynka prawdopodobnie została wyrzucona na ulicę, a kiedy urodziła kocięta zdana była tylko na siebie… Urodziła kociaki w kamienicy, trafiła do nas chora na koci katar, strasznie wychudzona i zmarnowana. Dzisiaj to zupełnie inny kot, który zasłużył na godne życie w własnym domku! Sabrinka to młoda koteczka która wiele już w życiu przeszła, zależy nam aby znalazła cudowny dom jako pełnoprawny domownik!

Kontakt w sprawie adopcji: 518658154, 692877699 (Prosimy kontaktować się między 8, a 16. Gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy napisać smsa „adopcja Sabrina”, oddzwonimy w wolnej chwili.)

płeć: samica
wiek: około 2 lata
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/