OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Helenka

16 marca 2021

Helenka to zaledwie roczna koteczka, która przed sobą ma całe życie. Jak większość kotów, które do nas trafiają, ona również nie miała łatwo. Mieszkała na dworze, bo kiedyś urodziła się niechciana i niepotrzebna. Dzisiaj mieszka w schronisku, nie do końca rozumiejąc, gdzie się znajduje. Kochana, ale w pierwszym kontakcie bojąca się ludzi. Z innymi kotami dogaduje się bardzo dobrze. Na pewno w nowym domu będzie potrzebowała troszkę czasu, by zaufać, ale na pewni stanie się prawdziwym przyjacielem. Tylko daj jej szansę….

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samica
wiek: ur.ok. 03.2020 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Kontakt w sprawie adopcji: 692877699, 518658154 (Prosimy, aby w sprawie adopcji kontaktować się między 8, a 16)

 

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/