OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tola

27 października 2019

Tola to 5-miesięczna koteczka, która trafił do nas wraz ze swoim braciszkiem – Tolkiem. Kicia niestety boi się człowieka, ale po dłużej chwili spędzonej w boksie otwiera swoje serduszko i pokazuje, jaki ma wspaniały charakter. Na pewno w swoim domu będzie potrzebowała troszkę czasu, by przyzwyczaić się do nowych warunków.

Kotka jest wysterylizowana.

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Tola” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ