OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tina

23 stycznia 2019

Tina została zaadoptowana przez Panią z Siemianowic Śląskich, dziękujemy. 🙂

Kolejny łańcuch został zerwany. Przedstawiamy Wam Tinę, która rodząc kolejne mioty, przykuta ciężkim łańcuchem do budy pilnowała opuszczonego gospodarstwa. Pomimo tego, że Tina całe życie spędziła w niewoli to lgnie do człowieka całym ciałem, nie ma w niej cienia agresji. Jest niedużym, 8 letnim, kudłatym pieskiem o łagodnym usposobieniu. Była lekko wychodzona i zakołtuniona. Suczka jest odrobaczona, zaszczepiona i odpchlona, gdy nabierze odpowiedniej wagi zostanie wysterylizowana. Zainteresowanych adopcją zapraszamy do kontaktu.

 

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samica
wiek: ur. ok 2013
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 20 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Tina

” i oddzwonimy w wolnej chwili.