OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Mimi

1 stycznia 2019

Mimi została adoptowana przez super rodzinę z Oświęcimia, dziękujemy. 🙂

Mimi wróciła z adopcji. 🙁 Prosimy o domek dla tej cudownej suni!!

Mimi to około 5 letnia, malutka suczka. Została znaleziona na ulicy i już nikt się po nią nie zgłosił… 🙁 Jest wspaniałym psem. Zawsze bardzo grzeczna i spokojna, świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami, zachowuje czystość, nie hałasuje. Zawsze przychodzi się przytulić i pogłaskać. Niestety w schronisku Mimi z dnia na dzień podupada na psychice. Leży smutna w swoim legowisku, niechętnie patrzy na jedzenie i nie zawsze ma nawet ochotę wyjść na spacer. Pies anioł świetnie nada się do mieszkania.

 

płeć: samica
wiek: ur. ok 2014
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Mimi” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji Mimi ❤️

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ