OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Salma

8 czerwca 2019

Salma to ogromny pieszczoch, łaknący kontaktu z człowiekiem. Już pierwszego dnia, kiedy trafiła do schroniska, dała się poznać jako niesamowicie przyjazna kotka. Gdy tylko wyciągnęliśmy ją z kontenerka, Salma od razu zaczęła się miziać, mruczeć i z ogromną radością przyjmowała wszelkie nasze pieszczoty, przytulanki i głaski. To kotka, która kocha ludzi całym swoim serduszkiem i nie potrafi bez nich żyć. Serce boli, kiedy widzimy jak ta cudna kicia gaśnie w schronisku. Tak bardzo pragnie, żeby wziąć ją na ręce, przytulić, pogłaskać, posiedzieć z nią, niestety pracownicy nie mogą jej poświęcić tyle czasu, dlatego kicia przez większość czasu siedzi smutna i samotna w swojej klatce 🙁 Czy ktoś zechce pokochać Salmę?

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kotka

wiek: ur. ok.  2014 r
umaszczenie: czarna
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Salmy” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ