OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Rufi

18 marca 2018

Rufi został adoptowany, dziękujemy. 🙂

„Piękne, wielkie, błyszczące bursztynowe oczy… Piękna lśniąca biszkoptowa sierść… Postawny i silny pies…„ – Niestety to tylko wyobrażenia… Bo w tych pięknych, dużych, mądrych oczach widać tylko strach i bezsilność… Piękna biszkoptowa sierść jest zakryta pyłem z schroniskowego kojca… A silny, postawny pies? To tylko wyniszczony życiem RUFI który swojej energii nie potrafi spożyć tylko na kratach… Przez tyle miesięcy Rufi czeka w schronisku, przez te wszystkie miesiące siedzi samotnie w kojcu… TO NIE ZABAWKA dla dziecka! Tylko pies który potrzebuje pracy z człowiekiem, potrzebuje kontaktu… Rufi zawiódł się na człowieku nie jedno krotnie… przerzucany z rąk do rąk a na końcu oddany do schroniska… Ktoś nie potrafił z nim pracować nie potrafił go wychować i przez tego człowieka Rufi trafił zza kraty! Został zniszczony bo ktoś zrobił nie spodziewany prezent! Dzisiaj marznie w schroniskowym boksie… I mimo że wydaje się że jest większy i przeżyje zimę na dworze… To niestety NIE! Zamarznie bo jego krótka sierść nie ma nawet podszerstka żeby ochronić go przed zimnem… Po tylu miesiącach samotności Rufi przestaje wierzyć… I mimo że to dopiero nie spełna dwu letni psiak z wielką energią to w schroniskowym boksie nie przeżyje długo… Nowy właściciel Rufiego będzie musiał zacząć z nim pracę a dzięki temu zyska wiernego przyjaciela na długie lata! Prosimy daj mu szansę!!

Rufi nie zostanie wydany do kojca, na łańcuch ani na stałe nie może mieszkać na dworze jego sierść nie jest do tego przystosowana.

płeć: samiec
wiek: ur.ok. 01.2017r.
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 23 kg

Kontakt: 692-877-699, 696-321-132 , 880-289-576

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Rufi ” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualni opiekunowie Rufiego -> Pani Karolina Danielkis wraz z mamą P. Beatą Pogorzelską – dziękujemy z całego serca! <3