OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Romeo

1 lipca 2019

Romeo to wspaniały i bardzo łagodny kocurek, jednak lekko wycofany. Niestety schronisko absolutnie mu nie sprzyja i Romeo z dnia na dzień coraz bardziej chowa się przed człowiekiem 🙁 Wzięty na ręce zaczyna po chwili mruczeć i wtulać się w człowieka… Niestety są to bardzo krótkie momenty, ponieważ w schronisku nitk nie ma czasu posiedzieć dłużej z kotkiem 🙁 Dlatego tak bardzo prosimy o domek dla niego… Gdy otrzyma ciepły kąt, mnóstwo miłości i cierpliwości, to na pewno stanie się wielkim miziakiem. Tylko daj mu szansę.

płeć: kocurek
wiek: ur. 04.2019 r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Romeo” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ