OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Prezes

8 czerwca 2019

Prezes to piękny dostojny, duży kocurek o łagodnym usposobieniu. Kocurek wiódł życie bezdomnego, lecz miał opiekunkę, która o niego dbała dokarmiając go. Prezes jest w pełni oswojony, łagodny, miziasty, można go brać na ręce, nosić i tulić. Jest młodym, zadbanym kocurkiem, całe życie przed nim. Szkoda by było, gdyby musiał spędzić je pod gołym niebem, walcząc każdego dnia o przetrwanie. Liczymy na to, że ktoś zakocha się w tym pięknym rudzielcu i zechce przygarnąć go pod swój dach, zyskując tym samym przyjaciela na długie lata.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kocur

wiek: ur. ok.  2017 r
umaszczenie: rude
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Prezesa” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ