OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Pikuś

18 października 2017

Pikuś został adoptowany, pojechał do swojej nowej rodziny do Wielkiej Brytanii, dziękujemy .:)

,, GDYBYM BYŁ RASOWY…”
Gdybym tak był rasowy, gdybym przypominał pekińczyka, yorka, maltańczyka każdy chciałby mnie adoptować. Ale przecież nie różnię się niczym od tych rasowych, też jestem psem… Ja też mam swoją rasę, pewnie zastanawiasz się jaką? Najwspanialszą na świecie, jestem… KUNDELKIEM. Przecież jest nas tak dużo, w każdym schronisku czeka nas tysiące… Teraz popatrz mi prosto w oczy i powiedz że jestem brzydki… Co? Nie potrafisz? A teraz popatrz głęboko w moje oczy i powiedz że nie zasługuje na dom… Widzisz? Nie różnię się niczym od tych rasowych, mimo że moja przeszłość jest inna… Nigdy nie spałem na poduszkach, nigdy nie byłem kochany…Ja nawet nie wiem co to jest dom ? Jak byłem malutki przypięto mnie na łańcuchu w piwnicy, nie widziałem świata, moi właściciele znęcali się nade mną… I co teraz, wiesz dlaczego się tak boję? Mam na imię Pikuś i szukam DOMU. Jestem w schronisku od roku… długo co nie? Chciałbym być dla kogoś ważny, chciałbym być kochany. Chcę żyć jak każdy inny szczęśliwy pies, bo jeszcze nigdy nie byłem szczęśliwy… Bardzo dobrze czuję się w towarzystwie innych psów, jest mi wtedy tak raźniej i nie boję się wtedy tak bardzo. To co, dasz mi SZANSĘ?

Nie wydajemy psów na łańcuch ani do kojca! Pies to CZŁONEK RODZINY.

A może wśrod naszych przyjaciół znajdzie się ktoś, kto chciałby wirtualnie adoptować Pikusia i przez to wspomóc nas w szukaniu dla niego domu?

płeć: samiec
wiek: ur.2015r.
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 12 kg

Kontakt:  692-877-699, 696-321-132 , 880-289-576

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” psiak Pikuś” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.