OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Muszka

13 lutego 2019

Muszka została adoptowana, dziękujemy. 🙂

 

Gabaryty niczym ratlerek, mordka mopsika, a serce jak labrador. Czyli wszystko, co wspaniałe w małej psinke imieniem Muszka 🙂  Jej życie nigdy łatwe nie było, a ze strony człowieka nie miała żadnej miłości i troski, więc niestety Muszka kładzie się, gdy ktoś robi gwałtowne ruchy, dlatego nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Potrzebuje ona spokoju i cierpliwości ze strony człowieka. Nie wykazuje natomiast cienia agresji w stosunku do człowieka, innych psów oraz kotów. A jeśli się czegoś wystraszy to najprędzej zapadłaby się pod ziemię, niż kogokolwiek ugryzła.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samica
wiek: ur. ok 2018
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 5 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Muszka” i oddzwonimy w wolnej chwili.