OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Moro

3 stycznia 2019

Moro to młody około roczny kocurek. Wraz z swoim rodzeństwem Migotką i Misiem trafił do schroniska gdyż właścicielka gdy kotki podrosły chciała się ich pozbyć. Miały małą styczność z człowiekiem przez co są troszkę wycofane. Jednak z dnia na dzień coraz bardziej uczą się ufać człowiekowi i z czasem na pewno będzie lepiej. Niestety czarne kotki mają gorzej, ponieważ ze względu na ich barwę nikt nie zwraca na nie uwagi. Może to właśnie ty podarujesz dom dla jednego kotka z tej trójki?

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 01.2018r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: wkrótce

Tel w sprawie adopcji: 692-877-699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Moro” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.