OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Mączka

31 października 2017

Mączka została adoptowana, dziękujemy! 🙂

 

Mączka i Młynek to dwa cudowne kocięta, które spotkało w życiu wiele złego ze strony człowieka. Z tego powodu są odrobinę wycofane, patrzą na ludzi ze strachem w obawie, że znów spotka je jakaś krzywda. Kociaki potrzebują dużo ciepła i miłości aby mogły otworzyć się na człowieka. Szukamy dla nich doświadczonych kocich opiekunów.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 08.2017r.
umaszczenie: biało-czarne
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Mączka” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

 

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ