OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Maciuś

4 kwietnia 2019

Adoptowany przez wspaniałą rodzinę z Oświęcimia. Dziękujemy 🙂

Wielka powierzchnia do kochania! Maciuś to sporych gabarytów kocurek, widać, że  nie odmawiał sobie jedzonka:)  Oprócz tego, że Maciuś jest łakomczuszkiem, jest też wielkim pieszczochem. Uwielbia ludzi, wszystkich, bez wyjątku. Cały czas próbuje być jak najbliżej człowieka, wskakuje na kolana, ociera się, mruczy 🙂 Jest kochany, przywykł do dobrego traktowania, jego poprzednia pani dbała o niego jak tylko potrafiła. Niestety zachorowała i zmarła, a Maciuś z dnia na dzień znalazł się w schronisku. Kocurek tęskni do ludzkich dłoni, które podrapią za uszkiem, pogłaszczą, przytulą. Czy znajdzie się ktoś, kto otworzy serce na tego puchatego misia?

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 2014r.
umaszczenie: bure

rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Maciusia” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ