OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Lori

21 grudnia 2018

 

Lori znalazła dom, dziękujemy. 🙂

 

Lori trafiła do naszego schroniska wraz z swoimi dziećmi, była traktowana jako dzika kotka która na pewno poradzi sobie z przeżyciem całego swojego życia na dworze. Jednak okazało się, że Lori jest bardzo towarzyska i świetnie nada się na domową kanapę. Teraz tylko czeka na osobę która podaruje jej tą szanse na lepsze życie. Gdzie Lori nie będzie musiała się martwić gdzie spędzi mroźne noce zimą i czy będzie miała co zjeść.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kociczka
wiek: ur. ok. 01.2017r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: wkrótce

Tel w sprawie adopcji: 692-877-699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Lori” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.