OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Lati

13 marca 2019

Lati została adoptowana, dziękujemy. 🙂

Lati to około 7 letnia sunia, pełna radości i miłości do człowieka. Jest bardzo pozytywnym pieskiem, dzięki któremu człowiekowi uśmiech sam pojawia się na twarzy. 😊 Dobrze dogaduje się z innymi pieskami a na spacerach chodzi grzecznie na smyczy. Poświęca dużo uwagi człowiekowi a każde głaskanie jest dla niej czymś cudownym. 🥰❤️  Idealny piesek dla każdego, dla rodzin z dziećmi, starszych ludzi, rodzin z innymi podopiecznymi i można by wymieniać w nieskończoność. Zachęcamy do adopcji Leti!

 

płeć: samica
wiek: ur. ok 2012 r.
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
kastracja/sterylizacja: z powodu problemu z otyłością narazie wstrzymana
chipowanie: tak
waga: około 15 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Leti” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ