OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Kropek

8 października 2018

Gdy tylko wchodzi się do pomieszczenia, oczka Kropka zaczynają promienieć z radości na widok człowieka. Od razu zaczyna mruczeć i łasić się o klatkę by zwrócić na siebie uwagę. Kociak jest niesamowicie miziasty i pilnie potrzebuje domku, w którym mógłby brykać jak na kociaka przystało.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samiec
wiek: ur. ok. 05.2018r
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: nie
sterylizacja / kastracja: nie

Tel. w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Kropek” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.