OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Kika

2 grudnia 2018

Kika znalazła dom, dziękujemy. 🙂

 

Kika to dorosła kotka o sporych rozmiarach, trafiła do schroniska razem z kotkiem Kiko. Ich właścicielka trafiła do domu opieki a kotami nie miał kto się zająć. Oba koty bardzo przeżywają pobyt w schronisku. Kika jest bardzo towarzyska nie ma problemów w kontakcie z człowiekiem ani innymi kotami. Jej towarzysz Kiko z powody swojej choroby przebywa w domu tymczasowym a Kika została sama w schroniskowym boksie, kto ją pokocha?

 

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 01.2016r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692-877-699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Kiki” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Kontakt: 692-877-699