OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Jasio

26 lutego 2019

Jasio został adoptowany przez sympatyczną rodzinę z Oświęcimia. Dziękujemy!

Jasio to młody, bardzo przyjazny i spokojny kocurek. Pozwala się podnieść na ręce, głaskać i tulić, to taki typowy miziak do rozpieszczania. Jest ciekawy świata, interesują go wszystkie sprawy za oknem, obserwuje wchodzących i wychodzących ze schroniska ludzi, spacerujące psy. Widać, że tęskno mu do wolności, źle znosi pobyt w zamknięciu. Idealnym domem dla Jasia będzie dom z możliwością wychodzenia na dwór,  z dala od ruchliwej ulicy.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kocur
wiek: ok 3 lata
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692-877-699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Jasio” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ