OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Fred

27 grudnia 2018

Fredzio już w nowym domku 🙂

Fred to typowy kot z charakterkiem 🙂 Na co dzień jest uroczy, kochany, można go wymiziac na wszystkie strony, podrapać pod bródką, nosić na rękach, tulić. Czasem jednak zwyczajnie nie ma humoru ani ochoty na pieszczoty i potrafi to dosyć stanowczo wyrazić 🙂 Wobec innych kotów jest neutralny. Szukamy dla Fredzia opiekuna znającego kocią naturę, komu nie będą przeszkadzać humorki tego uroczego buraska.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

 

płeć: kocur

wiek: ur. ok. 06.2016r.
umaszczenie: bure
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Freda” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

 

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ