OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Darshan

3 grudnia 2012

Udało się, po tylu latach pobytu w schronisku Darshan ma dom.
Darshan to osobliwa i urocza sunia. Jest jednym z tych zwierząt, które bardzo przeżywają pobyt w schronisku. Jest grzeczną psinką, niemniej jednak nie wszystkie pieski toleruje. Potrzebuje wyrozumiałego i mądrego opiekuna. Trafiła do nas w 2012 roku , mocno wychudzona, zaniedbana, znaleziona na Os. Chemików w Oświęcimiu.

Szukamy dla suni odpowiedzialnych, zrównoważonych i spokojnych opiekunów, którzy obdarzą ją bezwarunkową miłością, nie narażą jej ponownie na cierpienie i bezdomność.

Ta śliczna, delikatna psinka nie zasłużyła na los, który ją spotkał i mamy nadzieję, że pobyt w schronisku będzie dla niej tylko przystankiem do nowego, lepszego życia.

 

płeć: suczka

wiek:ur.ok.2009r.

rasa: mix

szczepienie: tak

odrobaczenie: tak

sterylizacja: tak

waga: około 28 kg

Tel.kontaktowe w sprawie adopcji:

500 – 404 – 996 ; 691-485-682; 880-289-576  W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Darshan ” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Potencjalny opiekun, adoptujący psa może skorzystać z bezpłatnego spotkania instruktorem szkolenia psów- Dariuszem Czyżyckim, który chętnie udzieli porad odnośnie adaptacji, szkolenia i zachowań psa.