OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Cleopatra

12 czerwca 2019

Całe swoje życie spędziła w schroniskowym boksie… Nic dziwnego, że ma bardzo duży dystans do człowieka. Nie wchodzi na kolana i nie podstawia główki, by ją głaskać i przytulać… Siedzi za to na swojej ulubionej pułeczce i obserwuje co się dzieje niżej. Nie jest agresywna. Wzięta na ręce leży spokojnie. Ogrom cierpliwości i miłości na pewno odmieni kicię już na zawsze i stanie się ona cudownym miziakiem. Tylko niech ktoś podaruje jej ten czas. Przyjaciół nie da się kupić w sklepie, ale można adoptować.

Kotka ma 7 miesięcy, jest zaszczepiona i wysterylizowana.

Kontakt: 518-658-154 lub 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Cleopatry” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ