OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bonus

12 sierpnia 2019

Bonus trafił do nas wraz ze swoim braciszkiem Berylem. Oba kociaki nie miały do tej pory łatwego życia… zostały wyrzucone w kartoniku nad sołą, skrajnie wychudzone, zapchlone i zarobaczone. 2 dni spały, by nabrać sił na życie. Mają ok. 3 miesiące i mamy nadzieję, że szybko znajdą kochające i odpowiedzialne domki.

Tel w sprawie adopcji: 692877699 lub 518-658-154

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Bonus” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ