OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Adora

29 grudnia 2016

Niestety nie zdążyliśmy znalezc domku dla Adory 🙁 Odeszła za tęczowy most… w każdym z nas pozostał wielki żal i smutek 🙁

Są takie psy, którym wystarczy spojrzeć w oczy, by dowiedzieć się, że życie ich nie oszczędzało. Oczy są przecież zwierciadłem duszy.. Adora kiedyś, gdy była młodziutkim, energicznym psem była kochana, pielęgnowana i wiodła dobre życie. Ale historia lubi się powtarzać i to już kolejny pies, kiedy zostaje pozostawiony sam sobie, gdy pojawiają się różne zakręty życia człowieka, problemy, wyjazdy. Najłatwiej wtedy psa zostawić/porzucić. Sunia trafiła do nas przemarznięta, głodna, zmęczona. Odsypiała przez kilka dni ostatnie lata swego życia. To kochana, naprawdę wspaniała psinka, która uwielbia ludzi, dzieci i docenia każdą chwilę spędzoną z nimi. Ma już kilka ładnych lat, więc nie biega już niczym kilkumiesięczny szczeniak, ale pogodą ducha właśnie takiego szczeniaka nam przypomina. Potrafi bawić się piłeczką, przewracać na plecy w oczekiwaniu na głaski i nawet czasem się uśmiecha :). Raczej jest indywidualistką, także lepiej by była jedynym zwierzakiem w domu. Ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość, jest idealnym, bezproblemowym psiaczkiem..

Prosimy o dobry dom dla Adory.

Wirtualnymi opiekunami Adory zostali Państwo Elżbieta i Damian Wiśniewscy ze Świnoujścia.Dziękujemy!:-)

płeć:samica
wiek:ur.ok.2005r.
odrobaczenie:tak
sterylizacja:wkrótce
szczepienia:tak
chipowanie:tak
waga:około 20kg

Kontakt:
500-404-996
W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms „adopcja Adory” i na pewno oddzwonimy w wolnej chwili.

Potencjalny opiekun, adoptujący psa może skorzystać z bezpłatnego spotkania z dogoterapeutą i instruktorem szkolenia psów- Dariuszem Czyżyckim, który chętnie udzieli porad odnośnie adaptacji, szkolenia i zachowań psa.