OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Simba

15 lutego 2016

Simba niestety już drugi raz wygląda zza schroniskowych krat..
Przepiękny, duży, dość postawny psiak o wprost „anielskim” wyglądzie i nieco zmiennym charakterze. Simba ogólnie jest przyjaznym, lubiącym kontakt z ludźmi psem. W psich relacjach rzadko bywa dominujący, wręcz czasem uległy. Problem tkwi w jego przeszłości.. Z całą pewnością został skrzywdzony przez jakiegoś mężczyznę, bowiem Simba niektórych mężczyzn nie toleruje w ogóle. W stosunku do kobiet nigdy agresji nie wykazał. Preferujemy dla niego dom bez małych dzieci. Potencjalny opiekun

nie może pozwolić mu przysłowiowo wejść na głowę, wówczas psiak potrafi być dominujący. Wszystko jest kwestią czasu, cierpliwości i podejścia. Mamy nadzieję, że Simba nie otrzyma „łatki”psa nieadopcyjnego, bo taki nie jest. Jest wspaniałym psem, niesamowicie garnącym się do ludzi. Na spacerach, które kocha potrafi przewrócić się na plecy i czekać na głaskanie po brzuchu.
Ten wspaniały pies czeka w schronisku na odpowiedzialnego opiekuna, który pokocha go na zawsze.

płeć:samiec
wiek:ur.ok.2010r.r.
odrobaczenie:tak
kastracja:tak
szczepienia:tak

chipowanie:tak
waga:około 40kg

Potencjalny opiekun, adoptujący psa może skorzystać z bezpłatnego spotkania z dogoterapeutą i instruktorem szkolenia psów- Dariuszem Czyżyckim, który chętnie udzieli porad odnośnie adaptacji, szkolenia i zachowań psa.

Kontakt w sprawie adopcji:

500-404-996 ;  691-485-682   W ra

zie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms „adopcja Simby” i na pewno oddzwonimy w wolnej chwili.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms „adopcja Simby” i na pewno oddzwonimy.