OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Róża

18 listopada 2017

Róża trafiła do nas po śmierci swojego właściciela,razem ze swoim psim towarzyszem Reksem. Sunia jest młodziutka, bardzo energiczna, żywiołowa, rozmerdana, wita się, skacze i rozdaje buziaki. Trzeba troszkę nad nią popracować, poprzedni właściciel nie poświęcał jej zbyt wiele czasu. Delikatnie mówiąc nie jest nauczona dobrych manier 🙂 ale jak wiadomo te psy są bardzo pojętne, szybko i chętnie się uczą, a to przecież tak naprawdę jeszcze psie dziecko. Przy odrobinie dobrej woli, w niedługim czasie z Róży może wyrosnąć prawdziwa psia dama. Sunia nie wykazuje ciania agresji w stosunku do ludzi i innych piesków.
Wszystko byłoby idealnie, taki piękny pies raz dwa znalazłby nowy dom…. ale życie nie jest, jak bajka niestety  🙁 Sunia posiada dodatkowy kręg 8 w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, przez co Róża tylne łapki stawia w kształcie litery X. Skutkiem tego jest obciążenie przednich łapek. Sunia do końca życie wymaga podawania suplementów zawierających Chondroityny i glukozaminy oraz musi być pod stałym okiem lekarza weterynarii. Wierzymy, że mimo to znajdzie się jakiś miłośnik rasy, który postawi podarować wspaniały życie Róży. 

Z racji dotychczasowego trybu życia i jako że Róża jest psem w typie rasy owczarek niemiecki, a ta rasa jest rasą psów użytkowych, pracujących, suka nie zostanie wydana do bloku.

płeć: samica
wiek: ur. ok. 03.2017
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 20 kg

Kontakt:  691-485-682 ;  500 -404 -996 ; 698-024-633
Wolontariusze, którzy również udzielą informacji dotyczących psa: 604-454-166, 880-289-576, 692-111-000

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu,prosimy wysłać sms o treści „adopcja Róża”i oddzwonimy, gdy tylko będzie taka możliwość.