OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Pikuś

18 października 2017

Pikuś jak do nas trafił był psem, który panicznie bał się człowieka i jego ręki. Jakikolwiek ruch, jakiekolwiek spojrzenie powodowało tylko i wyłącznie strach oraz próby ucieczki.
Jednak odrobina pracy, cierpliwości, miłości i… trochę parówek :), odbudowało w Pikusiu na nowo wiarę w człowieka. Nie ma w sobie cienia agresji, wręcz przeciwnie , stara się zwrócić na siebie uwagę przy każdej okazji. Czasem zdarza mu się uciec do budy, jak tylko ktoś wejdzie do boksu, tak jakby bał się, że złe chwile z poprzedniego życia powrócą…jednak co raz częściej już nie ucieka i czeka aż zapnie mu się smycz i wyprowadzi na spacer. Na spacerze jest bardzo ciekawski, wszędzie zagląda, bardzo spokojnie chodzi, czasem jeszcze zdarzy mu się przykucnąć, gdy zrobimy jakiś nerwowy ruch. Ale generalnie to bardzo radosny i pełen życia piesek. Uwielbia kontakt z innymi psami. Czułby się cudownie w kochającym domu z czworonożnym kompanem, ale oczywiście to nie jest wymóg adopcji. Szukamy po prostu cierpliwych i kochających opiekunów!

płeć: samiec
wiek: ur.2015r.
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 12 kg

Kontakt:  692-877-699, 696-321-132 , 880-289-576

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” psiak Pikuś” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.