OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Misiu

13 stycznia 2019

Misiu 🐻 to pies, który spędził CAŁE swoje życie w fatalnych warunkach… Zamknięty przez 24/7 w kojcu, gdzie tonął w własnych odchodach, jego najczęstszym posiłkiem był namoczony chleb. Kontakt z człowiekiem był znikomy, jednak to nie zraziło Misia do gatunku ludzkiego i na widok ręki wyciągniętej w jego stronę wariuje z radość. Pomimo tego, że jak to przystało na jego wiek ma problemy z tylnymi łapami i czasami traci równowagę przez co się przewraca, to i tak próbuje skakać z radości. Przednimi łapkami opiera się o ciało człowieka i domaga głaskania. Lubi się tez bawić i tulić. 💕 Misiu ma około 12 lat, wiec jest już psim dziadkiem, który jednak ma dużo chęci do życia. Zachowuje czystość i nie niszczy. To najbardziej cierpliwy pies, jakiego kiedokolwiek mieliśmy w naszym schronisku!
Gdyby porównać jego zachowanie, gdy siedział w tym brudnym, zamkniętym kojcu, a teraz, gdy dostarczamy mu codziennych spacerów, głaskania, czesania czy zabawy, to możnaby uznać, że mamy do czynienia z dwoma różnymi psami.
Misiu ma chęć walki o swoje życie, ale czy ktoś mu w tym pomoże? ❤️😞

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji Misia ❤️

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2016
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak

kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 35 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Misia” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualnymi opiekunami Misia jest wspaniałe małżeństwo z Krakowa – Pani Ania i Pan Karol Węglarzowie oraz Pani Dominika Szatkowska, dziękujemy

<3 

 

 

 

A całe swoje życie Misiu przeżył w takich warunkach: