OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Georgie

16 marca 2021

Cześć. Mam na imię Georgi (tak mówią mi ciocie od kilku dni, wcześniej byłem po prostu psem…) chciałbym opowiedzieć Wam moją historię. Mieszkałem w pewnej wsi wraz z moją panią i moim panem. Byłem psem podwórkowo- piwnicznym, zjadałem resztki, które mi dawali i nosiłem obroże, którą założyli mi kilka lat temu, a od jakiegoś czasu odczuwałem ból spowodowany jej obecnością. Po śmierci pana zostałem zamknięty w komórce z węglem i tyle mnie widzieli. Ludzie przychodzili do mnie i dawali mi jedzenie, które było tłuste i kaloryczne a ja nie miałem gdzie spożytkować energii stąd brak nienagannej figury. I tak żyłem od wschodu do zachodu słońca, dzień po dniu, nudząc się przeokropnie… Pewnego dnia stan mojej pani się pogorszył – sama potrzebowała pomocy i tak oto zostałem zauważony ! Przyjechały po mnie ciocie i obiecały, że znajdą mi świetny dom, wiecie taki ze spacerami, dobrym jedzonkiem i MOIM człowiekiem 😍 Mam 7-8 lat, jestem pełen uroku i miłości. Strasznie tęsknię za kontaktem z człowiekiem i innymi zwierzakami. Więc dzwońcie do ciotek i pytajcie o mnie.

płeć: samiec
wiek: ur. ok. 2012 r.
odrobaczenie: tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699, 784832812

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja George”, a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/