OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Forest

9 lutego 2020

Forest to duży, przyjaźnie nastawiony do ludzi pies. Do najbliższych wolontariuszy wpatrzony jak w zbawicieli, nie wiemy jakie było jego dotychczasowe życie, czy może mieszkał z swoim człowiekiem w ciepłym domu? Czy może jedyne co dotychczas widział to kilku metrowy łańcuch? My jednak obiecaliśmy mu dom z miłością, i takiego właśnie szukamy! Jak widać człowieka traktuje jak świętość, swoją oazę spokoju. Pomimo swojego szalonego charakteru, gdy tylko się go dotnie automatycznie się relaksuje. Bardzo mu brakuje własnego opiekuna, który będzie mógł mu poświęcić więcej czasu niż my w schronisku..

Z ważnych informacje:
– zachowuje czystość
– nie jest agresywny do innych psów
– jest wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany
– przeszedł dwa zabiegi usunięcia guzów

-potrzebuje miłości!

płeć: samiec
wiek: około  5 lata
odrobaczenie:tak
kastracja: wkrótce
szczepienia: wkrótce
chipowanie: tak
waga:około 20 kg

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod nr 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms „adopcja Forest” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ