OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Szyszka

4 stycznia 2018

Szyszka została znaleziona w lesie, przez panią która tam spacerowała. Kicia miała ogromną ranę u nasady ogonka. Ogonek był zupełnie martwy, wysuszony co oznacza, że kicia bardzo cierpiała od długiego czasu. Gdyby martwica postępowała dalej mogłoby to się zakończyć fatalnie dla Szyszki. Na szczęście została w porę odnaleziona i uratowana. Rana została opracowana przez weterynarza a potem pielęgnowana każdego dnia za pomocą leków, opatrunków a także zabiegów laserowych, które przyspieszają regenerację naskórka. Martwy ogonek został usunięty. Dziś Szyszka czuje się już dobrze, brak ogonka w niczym jej nie przeszkadza. Szyszka czego w schronisku na człowieka, który zechce podarować jej dom i który nie dopuści do tego, by kiedykolwiek znów stała się bezdomna.

Zachęcamy do adopcji kociaków w parach,lepiej się wychowują i czują,mają towarzystwo własnego gatunku,kompana do zabawy a my nie musimy mieć wyrzutów sumienia zostawiając pupila samego w domu.

Płeć; kotka

Wiek;ur. styczeń 2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie;wkrótce

Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Szyszki” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), saszetkę mokrej karmy Royal Canin, pojemnika z miarką do suchej karny, pluszową myszkę do zabawy, nalepkę na samochód „kot w aucie”, książeczkę edukacyjną itp.