OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Maciuś

4 stycznia 2018

Maciuś, taki piękny, puszysty, mięciutki – aż chciałoby się go przytulić 🙂 Jednak Maciuś niekoniecznie lubi tego typu pieszczoty, przynajmniej nie na początku. Jest to dosyć płochliwy kotek, widocznie nie zaznał w życiu odpowiedniej ilości głasków i teraz nie wie, że człowiek służy do miziania 🙂 Maciuś jest jeszcze młodym kotem, wciąż się uczy życia, z pewnością pod opieką doświadczonego i cierpliwego opiekuna nabrałby zaufania i być może pozwoliłby się troszkę podrapać za uszkiem 🙂

Zachęcamy do adopcji kociaków w parach,lepiej się wychowują i czują,mają towarzystwo własnego gatunku,kompana do zabawy a my nie musimy mieć wyrzutów sumienia zostawiając pupila samego w domu.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć; kocur

Wiek;ur. styczeń 2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie;tak

Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Maciuś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), saszetkę mokrej karmy Royal Canin, pojemnika z miarką do suchej karny, pluszową myszkę do zabawy, nalepkę na samochód „kot w aucie”, książeczkę edukacyjną itp.