OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Maciuś

4 stycznia 2018

Maciuś, taki piękny, puszysty, mięciutki – aż chciałoby się go przytulić 🙂 Jednak Maciuś niekoniecznie lubi tego typu pieszczoty, przynajmniej nie na początku. Jest to dosyć płochliwy kotek, widocznie nie zaznał w życiu odpowiedniej ilości głasków i teraz nie wie, że człowiek służy do miziania 🙂 Maciuś jest jeszcze młodym kotem, wciąż się uczy życia, z pewnością pod opieką doświadczonego i cierpliwego opiekuna nabrałby zaufania i być może pozwoliłby się troszkę podrapać za uszkiem 🙂

Zachęcamy do adopcji kociaków w parach,lepiej się wychowują i czują,mają towarzystwo własnego gatunku,kompana do zabawy a my nie musimy mieć wyrzutów sumienia zostawiając pupila samego w domu.

Płeć; kocur

Wiek;ur. styczeń 2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie;tak

Sterylizacja/kastracja; wkrótce

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Maciuś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), saszetkę mokrej karmy Royal Canin, pojemnika z miarką do suchej karny, pluszową myszkę do zabawy, nalepkę na samochód „kot w aucie”, książeczkę edukacyjną itp.