OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Lilka

14 września 2016

Lilka przyszła na świat na działkach pracowniczych.Zapewne od początku była słabsza i mama chroniąc maleństwo,ciągle musiała ją przenosić.A skąd takie przypuszczenie?bo kiedy Lileczka do nas trafiła miała na szyi ogromny ropień,nie była w stanie chodzić,przelewała się przez ręce:-( Lekarze dali jej kilka dni ,miały przesądzić czy „niechodzenie”jest wynikiem posiadanego ropnia czy wady genetycznej itp.Troszkę się kotce polepszyło ale po kliku dniach pojawiła się gorączka i kotka przestała całkiem wstawać.Zamieszkała w domu tymczasowym ale nie było żadnej poprawy i kiedy podjeliśmy decyzję o eutanazji zdarzył się cud:-)Lila chyba usłyszała co się święci ……wstała na nóżki i chwiejnym krokiem pomaszerowała do klatki!
Koteczka ma problemy neurologiczne,nie chodzi normalnie,nożki”załamują”się jej do środka ,ma problemy z koordynacją ale czy to powód żeby jej nie pokochać? żeby nie dać jej szansy na prawdziwy dom i swojego własnego człowieka?Zwłaszcza że kicia ma cudowny charakter,jest bardzo kochana,wzięta na ręce całkowicie się poddaje,jest wpatrzona w człowieka.Kto pokocha tą cudną kicię?

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć; kotka

Wiek;ur ok 15.05.2016

Umaszczenie;biało-czarna

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;nie

Przebywa:w domu tymczasowym

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Lilki” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.