OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Lilka

14 września 2016

Lilka przyszła na świat na działkach pracowniczych.Zapewne od początku była słabsza i mama chroniąc maleństwo,ciągle musiała ją przenosić.A skąd takie przypuszczenie?bo kiedy Lileczka do nas trafiła miała na szyi ogromny ropień,nie była w stanie chodzić,przelewała się przez ręce:-( Lekarze dali jej kilka dni ,miały przesądzić czy „niechodzenie”jest wynikiem posiadanego ropnia czy wady genetycznej itp.Troszkę się kotce polepszyło ale po kliku dniach pojawiła się gorączka i kotka przestała całkiem wstawać.Zamieszkała w domu tymczasowym ale nie było żadnej poprawy i kiedy podjeliśmy decyzję o eutanazji zdarzył się cud:-)Lila chyba usłyszała co się święci ……wstała na nóżki i chwiejnym krokiem pomaszerowała do klatki!
Koteczka ma problemy neurologiczne,nie chodzi normalnie,nożki”załamują”się jej do środka ,ma problemy z koordynacją ale czy to powód żeby jej nie pokochać? żeby nie dać jej szansy na prawdziwy dom i swojego własnego człowieka?Zwłaszcza że kicia ma cudowny charakter,jest bardzo kochana,wzięta na ręce całkowicie się poddaje,jest wpatrzona w człowieka.Kto pokocha tą cudną kicię?

Płeć; kotka

Wiek;ur ok 15.05.2016

Umaszczenie;biało-czarna

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;nie

Przebywa:w domu tymczasowym

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Lilki” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.