OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Kaja

17 grudnia 2018

Kaja to dorosła kociczka, bardzo towarzyska. Lubi się głaskać i tulić jednak jak na kota przystało ma swój charakter i gdy nie ma ochoty na przytulanki po prostu odchodzi. Niestety o Kaje nikt nie pyta ponieważ nie ma pięknej białej sierści czy nie jest tricolorką. Jednak ma wielkie serce i wierzymy, że ktoś pokocha tą burą kociczkę. Kaja ma problem z małym niedowładem ogonka, jesteśmy na etapie diagnozowania tej rzeczy więc wkrótce dowiemy się jakie leczenie będzie trzeba wdrążyć.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocica
wiek: ur. ok. 01.2017r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: wkrótce

Tel w sprawie adopcji: 692-877-699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Kaji” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.