OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Jasio

26 lutego 2019

Jasio to młody, bardzo przyjazny i spokojny kocurek. Pozwala się podnieść na ręce, głaskać i tulić, to taki typowy miziak do rozpieszczania. Jest ciekawy świata, interesują go wszystkie sprawy za oknem, obserwuje wchodzących i wychodzących ze schroniska ludzi, spacerujące psy. Widać, że tęskno mu do wolności, źle znosi pobyt w zamknięciu. Idealnym domem dla Jasia będzie dom z możliwością wychodzenia na dwór,  z dala od ruchliwej ulicy.

 

płeć: kocur
wiek: ok 3l
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: wkrótce

Tel w sprawie adopcji: 692-877-699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Jasio” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

 

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ