OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Florian

8 września 2019

Piękny, wielki i śliczny kocur szuka swojego domu! Florian to kot o majestatycznych, przenikających duszę oczach i ogromnym sercu. Schroniskowa rzeczywistość przytłacza jego wspaniały charakter… Florian dostaje powoli depresji… Siedzi na pułeczcę i niczym się nie interesuje.

W domu na pewno stanie się wspaniałym przyjacielem, bardzo ceniącym sobie niezależność. Uwielbia spać obok człowieka i się miziać.

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 2016r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Florian” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ