OTOZ Animals Oświęcim logo
Kocięta

Zuszek

5 czerwca 2018

Zuszek, Zyzio, Zeus i Zibi to czwórka braciszków, która trafiła do schroniska wraz ze swoją mamą. Mama odkarmiła już maluchy i należy jej się odpoczynek 🙂 A więc szukamy domków dla tych małych berbeci. Maluszki są odrobinę wystraszone, pozwalają jednak brać się na ręce i głaskać. W domu pełnym miłości z pewnością szybko nabiorą w pełni zaufania do człowieka i same zaczną wskakiwać na kolana, domagając się pieszczot 🙂

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur
Wiek; ur 03.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; tak
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Zuszek i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.