OTOZ Animals Oświęcim logo
Kocięta

Sid

25 maja 2019

Sid to kochany 3-miesięczny kociaczek, który trafił do schroniska z chorym oczkiem. Musiał wybrać serię bolesnych, zastrzyków oraz szczypiących w oczka kropli. Przez to teraz Sid umiera ze strachu na sam widok człowieka, boi się że znów czeka go jakaś „krzywda” 😞Kociaczek syczy na nas i stara się wyglądać groźnie, jednak cały przy tym drży ze strachu, bo wie, że tak na prawdę jest zupełnie bezbronny 😞 Sid będzie potrzebował dużo głaskania, przytulania oraz miłości, aby znów nabrał zaufania do człowieka. Jest jeszcze malutkim kociątkiem, a takie bardzo szybko się oswajają. Czy ktoś zechce dać mu szansę?

Warunkiem adopcji jest kastracja kocurka, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek (ok. 6 miesięcy).

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kocurek

wiek: ur. ok. marzec 2019
umaszczenie: czarny
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: nie

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Sida” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ